DEÜ 42’nci Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı
Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ), 42’nci kuruluş yıl dönümünü, Rektörlük Yerleşkesi’nde düzenlediği tören programıyla kutladı. DEÜ Rektör Vekili ve Yükseköğretim Kurulu (YÖK) üyesi Prof. Dr. Mahmut Ak, DEÜ Üst Yönetimi, akademik ve idari kadrosu ile öğrencilerin katıldığı programda, DEÜ’nün kuruluşundan itibaren görevde bulunan 6 akademik ve 1 idari personele teşekkür belgesi verildi.